Stromolezectví a výškové práce

„Zahrada a zeleň, to není pouze tráva a kytičky tak zvaně u země. Jsou to také vysoké stromy, dosahující výšky několika metrů. Náš obdiv především k starým a vysokým stromům je samozřejmě velký, ovšem zároveň jsme si vědomi rizik, která s sebou tyto stromy nesou pro své okolí. Zaměřujeme se proto také na odstraňování a předcházení těmto rizikům.

Arborista

Ve volné krajině, ale i v městské zástavbě rostou vzrostlé stromy, které již nesou známky stáří či poškození. Zcela logicky pak vzbuzují u majitelů přilehlých pozemků pochyby o jejich stabilitě a bezpečnosti.

Pokácení však může být až poslední alternativou, jak se stromem naložit. Nabízíme Vám jedinečnou možnost bezplatného posouzení zdravotního stavu stromu a následný návrh postupu, jak strom revitalizovat, nebo naopak pokácet.

Dle toho, kde strom roste (poblíž budov, elektrické vedení apod.), jak moc je proschlý, větvený a v jakém je náklonu, se rozhodneme, jakou technikou ošetření provedeme, tedy jestli z plošiny, nebo stromolezecky.


Nabízíme tyto služby:


Na co by jste měli pamatovat:


Naše poslední realizace:

Speciální nabídka výškových prací:

Nabízíme také širokou nabídku dalších výškových prací, jako například odstraňování sněhu ze střech, ochrany proti ptactvu, zámečnické práce ve výškách apod. To vše v úzké spolupráci s kolegou Ondřejem Bílým. Více informací o nabídce rizikových prací naleznete na stránkách www.pracevevyskach-bily.cz

Stromolezectví

Máte zájem o některou z těchto služeb?

Kontaktujte nás!

Kontaktujte nás na telefoních číslech, nebo využíjte kontaktní formulář…